- Advertisement -

رحیم خستو: حجم مراجعات مردم در بانک‌ها همچنان بالا و نیروها کم است

سخنگو و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت: حجم مراجعه مردم به بانک ها همچنان بالاست و تعداد کارمندان پیشخوان ها محدود شده است.

به گزارش عصر آزادی آنلاین، رحیم خستو در نطق پیش از دستور دویست و پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج به شلوغی باجه بانک ها اشاره کرد و اظهار داشت: همزمان با دور جدید شیوع گسترده ویروس کرونا ستاد ملی مبارزه با کرونا با ابلاغ سیاست‌های جدید و اعمال محدودیت‌ها در رفت‌وآمدها، تصمیم به تعطیلی بانک ها در روز پنج شنبه کرده است که حجم کاری در سایر روزها افزایش یافته ، انتظار می رود با توجه به حجم بالای کار بانکها تعداد کارمندان آن کاهش نیابد.

سخنگو و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: در شرایطی که شاهد شیوع کرونا هستیم، مردم با حضور در بانک‌ها احتمال ابتلای خود و کارمندان بانک به این ویروس را افزایش می‌دهند و این مساله در حالی است که می توان با افزایش کارکنان باجه ها شاهد سرعت بخشیدن به کارهای ارباب رجوع شد.

خستو بیان کرد: متاسفانه نوع مبارزه با کرونا که با محدود کردن زمان کار و افراد اجرایی در بانکها، واکسن و سو پیشینه، … باعث ازدحام شدید مردم در تجمع در این مکان شده که خود باعث واگیری این بیماری می شود.

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.