- Advertisement -

سولدو: برای دوری از فوتبال دلایل شخصی داشتم/ هوادارانمان شگفت‌انگیزترین طرفداران آسیا هستند

به گزارش عصر آزادی آنلاین، زونیمیر سولدو در خصوص رزومه کاری خود، اظهار داشت: به عنوان بازیکن و مربی در کرواسی کار کرده‌ام. حدود 10 سال در بوندسلیگای آلمان فوتبال بازی کرده و سپس به کرواسی بازگشته‌ام. یک‌و‌نیم سال نیز به عنوان مربی در بوندسلیگا حضور داشتم؛ سپس مربیگری را در کرواسی ادامه داده‌ام.

وی افزود: همچنین سال‌ها قبل در تیم ملی کرواسی بازی کرده‌ام که نسل بسیار خوبی از نظر فوتبالی بودیم و موفق به کسب مقام سومی در جام جهانی فرانسه شدیم.

سولدو در خصوص شناختش از فوتبال ایران توضیح داد: مربیان زیادی از کرواسی در فوتبال ایران کار کرده‌اند. من با برانکو ایوانکوویچ صحبت کردم و می‌دانم کرانچار، بلاژویچ، لوکا بوناچیچ و دراگان اسکوچیچ هم اینجا بودند و به شناخت خوبی در خصوص فوتبال ایران رسیده‌ام.

وی گفت: راجب تراکتور مطالعه کرده و اطلاعات خوبی دارم. با آقای روبرت پروسینچکی که سرمربی تیم ملی آذربایجان بود هم صحبت کرده‌ و یکسری اطلاعات کسب کرده‌ام. به گفته او، تراکتور باشگاه پرطرفدار و خوبی است.

سولدو در خصوص دوری چند ساله از عرصه سرمربیگری، یادآور شد: برای دوری از فوتبال دلایل شخصی داشتم، چون بیش از 10 سال در فوتبال آلمان کار کرده و دور از خانواده بودم و باتوجه به پایین بودن سن و سال فرزندانم، می‌خواستم در آن مقطع همراه آنان باشم. اکنون آنان بزرگ شده‌اند و تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم.

سرمربی تراکتور در پایان صحبت‌هایش، خاطرنشان کرد: می‌دانم که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم و هوادارانمان شگفت‌انگیزترین طرفداران آسیا هستند. با یکسری از مشکلات مواجه هستیم و کارمان زیاد است که این دوره سخت را با حمایت هوادارانمان پشت سر می‌گذاریم و به صبر و حمایت آنان نیاز داریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.