فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز خبر داد؛ توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز از توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان در بین خانواده های نیازمند خبر داد.

به گزارش عصر آزادی آنلاین، سرهنگ پاسدار پوراسماعیل با اشاره به تشکیل قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن (ع) گفت: این قرارگاه همچون سال های گذشته با دایر نمودن مرکز پخت غذای گرم در حکم آباد تبریز اقدام به پخت و توزیع غذای گرم در بین نیازمندان خواهد کرد.

وی افزود: همچنین در سال‌ جاری با موضوعیت مسجد محور و پایگاه محور با حمایت خیرین، بسیجیان و هیئت امنای محلات، غذای گرم طبع و بین نیازمندان حوزه استحفاظی محلات توزیع خواهد شد.

پوراسماعیل از برگزاری کلاس های، عقیدتی، جزء خوانی در ناحیه و پایگاه های محلات به صورت مستر خبر داد و اضافه کرد: ماه رمضان، بهترین فرصت برای خودسازی و بصیرت افزایی است، ماه پُر بركتی كه بزرگان دین اسلام همواره بر اهمیت و جایگاه والای آن تاكید كرده اند و مسلمانان را به بهره گیری از بركت ها و فضیلت های بی شمار ماه میهمانی خدا سفارش كرده اند.

فرمانده سپاه امامت تبریز با بیان اینکه در دین مبین اسلام به امر مواسات به معنای تقسیم مال بین افراد نیازمند جامعه سفارش شده است، یکی از فلسفه‌های مهم روزه‌داری در ماه مبارک رمضان را دست‌گیری از فقرا و نیازمندان و کمک به آن‌ها دانست و تاکید کرد: مقام معظم رهبری در همین ایام سخت شیوع ویروس منحوس کرونا دستور دادند، مواسات و کمک به محرومان و نیازمندان در دستور کار قرار گیرد و دیدیم که مشارکت مردم در این امر چقدر خوب بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.