- Advertisement -

در روز سوم المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور چه گذشت/ طلاهایی که به هامون و الوند رفت

تیم ها در سومین روز از المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی تبریز به رقابت‌ پرداختند.
عصرآزادی آنلاین/ فرهاد فرهادپور، مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در بخش پسران از پنجشنبه ۳۱ تیر ماه در حال برگزاری است و تیم‌ ها در رشته‌ های مختلف تیمی و انفرادی به رقابت‌ می‌پردازند.
نتایج مسابقات روز سوم المپیاد:
بسکتبال
نتایج بازی‌های روز سوم رقابت‌های بسکتبال پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز:
نور چهار محال و بختیاری ۸۵ _ کردستان ۴۷
شهید چمران اهواز ۳۸ _ مازندران ۵۷
هرمزگان ۵۴ _ ارومیه ۴۴
شهید بهشتی ۸۳ _بین المللی امام خمینی قزوین ۵۳

فوتسال
نتایج بازی‌های روز سوم رقابت‌های فوتسال پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز:
ولیعصر رفسنجان ۰_ غیر انتفاعی خیام ۳
شهید چمران اهواز ۲_ اصفهان ۷
غیر انتفاعی زند شیراز ۱_ تربیت دبیر شهید رجایی ۴
افسری امام حسن مجتبی ۵_ ایلام ۰

والیبال
نتایج بازی‌های روز سوم رقابت‌ های والیبال پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز:
تهران ۲_ غیر انتفاعی امام رضا ۰
ولیعصر رفسنجان ۲_ صنعتی امیرکبیر ۰
پیام نور گیلان ۲_ شهاب دانش قم ۱
تبریز ۲ _ غیر انتفاعی زند شیراز ۱

تنیس روی میز

مسابقات تنیس روی میز پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر کشور پس از دو روز پیگیری رقابت‌های نفس گیر پایان یافت.
بر این اساس نتایج نهایی تنیس روی میز در بخش تیمی به این صورت است:
مقام اول: افشین نوروزی، محمدامین حنطه، روزبه امیری، صالح ملکی (دانشگاه تهران)
مقام دوم: ماهان چیته وری، حمید نجف پور، محمد محمدی صفا، کامیار حنیفه (دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان)
مقام سوم مشترک: بهزاد بیات، سروش اسدی، اکبر مهدویان، امیرحسین مولایی (دانشگاه محقق اردبیلی)
مقام پنجم: امین شیخ اسدی، مهدی مظهری صفات، شاهرخ اخلاقی، محمد امین رحیمی (دانشگاه شهید باهنر کرمان)
مقام ششم: مرتضی رضایی، حامد ذوالحواریه، محمدعلی دادسنج، سعید شریف نیا (دانشگاه بوعلی سینا همدان)
نتایج نهایی تنیس روی میز در بخش دونفره به این صورت است:
مقام اول: افشین نوروزی، محمدامین حنطه (دانشگاه تهران)
مقام دوم: مصطفی نوری، هومان صباغیان (دانشگاه ملایر)

مقام سوم مشترک: ماهان چیته وری، محمد محمدی صفا (دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان)
مرتضی رضایی، سید حماد ذوالحواریه (دانشگاه بوعلی سینا همدان)
پنجم: حمید نجف پور، کامیار حنیفه (فنی و حرفه‌ای گیلان)
تیراندازی
با اتمام رقابت‌های تیراندازی در دو بخش تفنگ بادی و تپانچه بادی، نفرات برتر تیمی و انفرادی هر دو بخش مشخص شدند.
بخش تیمی تفنگ بادی؛
مقام اول: اصفهان
مقام دوم: تهران
مقام سوم: علم و صنعت ایران
بخش انفرادی تفنگ بادی؛
مقام اول: امیرمحمد نکونام (جامع علمی کاربردی)
مقام دوم: مهیار صداقت (شهیدبهشتی تهران)
مقام سوم: علی رضایی (کاشان)
بخش تیمی تپانچه بادی؛
مقام اول: تهران
مقام دوم: فردوس مشهد
مقام سوم: اصفهان
بخش انفرادی تپانچه بادی؛
مقام اول: مهدی تندری (شهید رجایی)
مقام دوم: سجاد پورحسینی (گیلان)
مقام سوم: علیرضا میرزایی (تهران)

تکواندو (پومسه)
با اتمام رقابت‌های پومسه تکواندو، نفرات برتر معرفی شدند.
نتایج نهایی رقابت‌های پومسه تکواندو به شرح زیر است:
نفر اول؛ محمدمهدی جمشیدی از دانشگاه پیام نور همدان با امتیاز ۷.۹۹
نفر دوم؛ علی سلمانی از دانشگاه اصفهان با امتیاز ۷.۹۷
نفر سوم؛ علی سهرابی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران با امتیاز ۷.۹۴
نفر سوم مشترک؛ امیررضا مهربان از دانشگاه تهران با امتیاز ۷.۹۲
نفر پنجم؛ علیرضا ابراهیمی از دانشگاه خوارزمی با امتیاز ۷.۸۶

بدمینتون
با اتمام رقابت‌های بدمینتون در سه بخش، انفرادی، دو نفره و تیمی نفرات و تیم های برتر هر بخش مشخص شدند.

نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:
رده‌بندی رقابت‌های بدمینتون در بخش تیمی:
مقام اول: (دانشگاه هاتف سیستان و بلوچستان)
مقام دوم: (دانشگاه شیراز)
مقام سوم: (دانشگاه قم) _ (دانشگاه گیلان)
رده‌بندی رقابت های بدمینتون در بخش انفرادی:
مقام اول: مهدی رضایی (فردوسی مشهد)
مقام دوم: مهدی انصاری (خوارزمی)
مقام سوم مشترک: متین مقیمی (سمنان) _ محمدطاهرزاده (مازنداران )
رده بندی رقابت های بدمینتون در بخش دو نفره:
مقام اول: محمد مهدی میر شکاری _ صالح سنگ تراش (هاتف سیستان و بلوچستان)
مقام دوم : علی شاه حسینی _ محمد جواد غریب (تهران)
مقام سوم: علی حسین خانی _ محسن معصومی (دانشگاه زنجان)
مقام سوم: محمدرضا قیصری _ محمد چارمالی (شیراز)

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.