با اجرای نظام ارجاع ، خدمات درمانی از مجرای درست به نیازمندان واقعی ارائه می شود

به گزارش عصرآزادی آنلاین، مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز در نشست مشترک با روسای تشکلات و کانون های بازنشستگی و کارگری و رئیس بسیج کارگری استان که در محل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز برگزار شد بر لزوم اجرای نظام ارجاع در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز تاکید کرد .

دکتر طاهرخانی ، با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش و تشکر از تمامی افراد حاضر در جلسه ، با اشاره به وضعیت درمان و فعالیت های توسعه ای حوزه درمان تامین اجتماعی استان البرز اظهار داشت : با توجه به نیاز های اساسی در سطح استان البرز ؛ ساخت بیمارستان 150 تختخوابی در هشتگرد ، ساخت پلی کلینیک تخصصی در نظرآباد ، پلی کلینیک تخصصی شهید بهشتی کرج ، پلی کلینیک تخصصی حصارک و یک مرکز رفاهی و فرهنگی تامین اجتماعی استان در دستور کار بوده و اقدامات و پیگیری های لازم در حال انجام است و علاوه بر پیگیری های این مدیریت پیگیری واگذاری زمین به منظور ساخت بیمارستان 150 تختخوابی هشتگرد توسط دکتر حدادی نماینده شریف استان البرز نیز در دست اقدام است .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز با توجه به محدودیت ها و نیاز های استان البرز ، تحقق اجرای طرح های توسعه ای را بسیار ضروری عنوان کرد و افزود : از شرکای اجتماعی خود بخصوص مسئولین محترم کانون های بازنشستگی و کارگری استان البرز و همچنین بسیج جامعه کارگری استان تقاضا داریم در اجرای این طرح ها همدوش مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز باشند .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه خدمات درست و مطلوب در حوزه درمان اشاره و بیان داشت : در دسترس بودن و دستیابی به خدمات درمانی مقوله های مهمی هستند که هر دو باید مورد توجه قرار گیرد . هم اکنون در بسیاری از شهرستان ها در سطح استان خدمات در دسترس قرارداشته ولی بدلایل مختلف از جمله اشغال ظرفیت ها ، دستیابی به خدمات برای نیازمندان واقعی میسر نمی باشد و لذا از تمامی عزیزان و بخصوص شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی تقاضا دارم که در خصوص اجرای نظام ارجاع در سطح مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز همکاری و اهتمام لازم داشته باشند و یقینا با اجرای نظام ارجاع ضمن رفع بسیاری از مشکلات دریافت خدمات درمانی در سطح استان ، خدمات درمانی از مجرای درست به نیازمندان واقعی ارائه خواهد شد .

در ادامه جلسه مهندس شادبخش با اشاره به لزوم تعامل و پیگیری برنامه های توسعه ای مدیریت درمان و همچنین لزوم توجه به آموزش اشاره و به آمادکی نمایندگان کانون های بازنشستگی و کارگری استان البرز در جهت پیشبرد برنامه ها و اجرای آنها پرداخت.

همچنین در این جلسه حسین رجبی ، رئیس بسیج کارگری استان البرز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسن (ع) به فرمایش مقام معظم رهبری که می فرماید « ما می خواهیم اگر کسی در یک خانواده مریض شد بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد » اشاره و اظهار داشت :استان البرز در مقایسه با بسیاری از استان های کشور دارای ظرفیت های بسیار بالایی است ولی به دلایلی از جمله در کنار و سایه تهران قرار گرفتن و عدم وجود همگرایی های لازم با مشکلات فراوانی روبروست .

وی افزود : ما در حوزه کارگری با عقب ماندگی هایی روبرو هستیم و در سازمان بسیج کارگری ، با تاسی از تاکید مقام معظم رهبری به حوزه کارگری ، پیگیری امور و رفع مشکلات حوزه کارگری جزو رسالت های ما تعریف شده است .

رئیس بسیج کارگری استان البرز همچنین گفت : تمامی کارها در سطح استان قابل پیگیری و اقدام است و لذا در این راستا نیاز به وجود همگرایی و تعریف دستور کار روشن جلسات می باشد تا نتایج مطلوب حاصل گردد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.