- Advertisement -

آمادگی آرامستان‌های تبریز برای مراسم لیله‌الرغائب

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز از آمادگی آرامستان‌های شهر برای برگزاری مراسم لیلة الرغائب خبر داد و گفت: با هماهنگی تمام ارگان‌های انتظامی، امدادی و خدمات رسان، تمهیدات گسترده‌ای برای روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری اتخاذ می‌شود.

به گزارش عصرآزادی آنلاین، فرخ جلالی، سه شنبه، چهارم بهمن ماه، در جلسه ستاد هماهنگی مراسم لیله‌الرغائب، با اشاره به جایگاه لیله الرغائب به عنوان نخستین پنجشنبه ماه رجب در اعتقادات مردم دیندار ایران اسلامی یادآور شد: با توجه به حجم گسترده حضور شهروندان در آرامستان های سطح شهر، برنامه‌هایی مانند محدودیت‌های ترافیکی، پیش بینی اتوبوس‌های شرکت واحد، خدمات رفاهی و دیگر موارد مورد نیاز پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان تبریز به همراه نمایندگانی از پلیس راهور ضمن بازدید میدانی از محل، طرح‌های انتظامی و ترافیکی لازم را ارائه کرده و در ایام مذکور به اجرا در خواهد آمد.

مدیرعامل آرامستان های شهرداری تبریز با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان برای تسهیل در عبور و مرور و نیز رعایت موانع انتظامی و امنیتی تاکید کرد: با نصب دوربین‌های ترافیکی و امنیتی، تخلفات ترافیکی در سطح معابر وادی رحمت ثبت و از سوی پلیس راهور اعمال قانون می‌شود.

وی تجمع دستفروشان را یکی از اصلی ترین معضلات ترافیکی این ایام خواند و تاکید کرد: نیروهای شهرداری با همکاری نیروی انتظامی، نسبت به برخورد قاطع و جمع آوری سد معبر اقدام خواهند کرد.

به گفته وی، با حضور نمایندگان بنیاد خیریه مستمندان و عوامل انتظامی در آرامستان های تبریز، با متکدیان و افرادی که با کرامت انسانی شهروندان و نیز آبروی تبریز بازی کنند برخورد خواهد شد.

جلالی با بیان اینکه شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز، از مبدا ایستگاه محققی تا وادی رحمت تعداد قابل توجهی اتوبوس پیش بینی کرده است گفت: شهروندان برای سهولت در تردد تا حد امکان از آوردن خودروهای شخصی خودداری و از سرویس‌های حمل و نقل عمومی استفاده نمایند.

منبع/ ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.