علت درگذشت «متیو پری» مشخص شد

اثرات حاد «کتامین» به عنوان دلیل درگذشت «متیو پری» اعلام شد.

به گزارش عصرآزادی آنلاین، سخنگوی پزشکی قانونی لس آنجلس روز جمعه علت درگذشت «متیو پری» بازیگر سریال «فرندز» را «اثرات شدید کتامین» اعلام کرد.

جسد ستاره ۵۴ ساله سریال «فرندز» در بیست و هشتم اکتبر در خانه‌اش در لس آنجلس پیدا شد. به گفته پزشکی قانونی، مرگ او تصادفی بوده است.

به گزارش «ورایتی»، «پری» که با بازی در نقش «چندلر بینگ» در سریال کمدی «فرندز» به شهرت رسید، طبق گزارش‌ها قبل از مرگش تحت درمان با تزریق کتامین برای افسردگی و اضطراب بود.

بر اساس معاینه جسد نتیجه گرفته شد که «پری» به دلیل «اثرات حاد کتامین» درگذشت. همچنین عوامل مؤثر در مرگ بازیگر «فرندز» غرق شدن، بیماری سرخرگ کرونری و اثرات بوپرنورفی بود.

پری که با بازی در نقش چندلر بینگ در سریال معروف «فرندز» به شهرت رسید، پیش از این به صراحت در مورد مبارزه چندین دهه خود با سوء مصرف مواد صحبت کرده بود و در کتاب خاطرات خود در سال ۲۰۲۲، تلاش خود را برای رهایی از اعتیاد به الکل را منعکس کرده بود. او در حین تبلیغ این کتاب اشاره کرد که ۱۸ ماه پاک بوده است، اما در سال ۲۰۱۵ اذعان کرد که این روند آسانی نبوده است.

«پری» همچنین برای کمک به ترک مصرف الکل دیگران فعالیت می‌کرد و خانه ساحلی سابق خود در مالیبو یک مرکز زندگی بدون الکل به نام خانه پری ایجاد کرده بود.

«متیو پری» که در سال ۱۹۶۹ در ماساچوست به دنبال آمده بود در شهر اوتاوا در کانادا بزرگ شد و در نوجوانی به لس‌آنجلس نقل مکان کرد. او از ۱۹۸۷ تا ۱۹۸۸ در نقش شخصیتی به نام «چاز راسل» در سریال «بویز» ظاهر شد و در نمایش‌هایی از جمله «گروئینگ پینز» هم بازی کرد. اما او با «فرندز» یک ستاره بین‌المللی شد؛ سریالی که فراز و نشیب زندگی شش جوان نیویورکی در یافتن عشق، کار و دوست را به تصویر می‌کشید با بازیگری «جنیفر انیستون»، «کورتنی کاکس»، «دیوید شوییمر»، «مت لابلانک» و «لیسا کودرو» یکی از موفق‌ترین نمایش‌های تاریخ تلویزیون شد.

«متیو پری» در چندین فیلم سینمایی از جمله «فولز راش این» (احمق‌ها بشتابید)، «آلموست هیروز» (تقریبا قهرمان) و «هول ناین یاردز» (همه نه یارد) نیز ظاهر شده بود.

منبع/ ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.