- Advertisement -

کرونا باز هم آرایشگاه‌های تبریز را به تعطیلی کشاند

رئیس گروه بیماری‌های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تعطیلی برخی مشاغل سطح سه و چهار به ویژه آرایشگاه‌های تبریز و ورزشگاه‌ها خبر داد.

image_print

به گزارش عصرآزادی آنلاین به نقل از ایسنا، سیمین خیاط‌ زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: از زمان اعلام وضعیت قرمز در برخی از شهرهای استان به خصوص تبریز، تصمیم به تعطیلی مشاغل سطح سه و چهار مانند استخرها و آموزشگاه‌ها و آرایشگاه‌ها گرفته شد.

وی تاکید کرد: مردم برای به خطر نیفتادن اقتصاد خانواه و استان با ما همراه باشند و استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی، شست و شوی مرتب دست و بهداشت فردی را رعایت کنند تا از وضعیت کنونی در استان بیرون بیاییم.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر اماکن و اصناف، گفت: در ستاد مبارزه با کرونا در استانداری تصمیم گرفته شد تا طی بررسی‌های مشترک همکاران بهداشت محیط و بهداشت حرفه‌ای که نماینده نیروی انتظامی و سازمان صمت نیز گاهی اوقات حضور دارند، با کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، برخورد شده و اماکن و اصناف متخلف نیز پلمب شده و از ادامه فعالیت باز بمانند.

به گزارش ایسنا، خیاط زاده در بخش پایانی سخنانش تاکید کرد: همچنان تاکید داریم تا کسبه و اصناف و اماکن، نکات ساده را رعایت کرده و از یک چهارم ظرفیت شان استفاده کنند.

0

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa_IRPersian
fa_IRPersian