- Advertisement -

نیاز مبرم مردم هشترود بر تجهیز تنها بیمارستان این شهر به دستگاه سی تی اسکن

image_print

به گزارش عصر آزادی آنلاین،فرماندار هشترود سه شنبه شب در دیدار معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به نیاز مبرم مردم شهرستان به «سی تی اسکن» و سفر به شهرهای اطراف برای استفاده از آن در مواقع نیاز، خواستار تسریع در راه‌اندازی این دستگاه در بیمارستان هشترود شد.

امین امینیان با حائز اهمیت خواندن بیمارستان امام حسین (ع) هشترود به لحاظ قرار گرفتن در کریدور اصلی آذربایجان،  ارتقای اعتبار بخشی از وزارتخانه، تجهیز و ارائه خدمات مطلوب از جمله  راه اندازی سی تی اسکن برای این بیمارستان را ضروری دانست.

وی افزود : جمعیت سیال و شناور شهرستان در شش ماهه اول سال به جهت ترددهای زیاد از محورهای مختلف از جمله آزاد راه پیامبر اعظم ( ص ) و جاده مراغه – هشترود، جمعیت فصلی مراجعه کننده به بیمارستان امام حسین ( ع ) هشترود در نیمه نخست هر سال افزایش تصاعدی یافته و امکانات موجود پاسخگو نیست، بنابراین این مرکز درمانی نیازمند افزایش تجهیزات پزشکی، کادر درمانی و پزشکان متخصص است.

فرماندار هشترود در پایان با قدردانی از بابت حمایت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان، از متولیان امر خواست نسبت به اتمام عملیات استحکام و مقاوم سازی بیمارستان هشترود اهتمام ویژه داشته باشند و نسبت به شروع عملیات ساختمانی مرکز درمان بخش نظر کهریزی اقدام ضروری کنند.

امینیان همچنین خواستار تسریع در تکمیل و تجهیز  ساختمان جدیدالاحداث درمانگاه تخصصی حضرت امام رضا (ع) و نیز پانسیون پزشکان در سال جاری شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با اشاره به قدمت تاریخی هشترود و قرار گرفتن آن در تقاطع گذرگاه های آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بین شهرستان های استان توجه خاصی به مناطق کم برخوردار از جمله هشترود داشته و تمام سعی خود را در جهت تحقق درخواست ها و نیازهای حوزه درمان و سلامت شهرستان به ویژه راه اندازی دستگاه سی تی اسکن، تکمیل و تجهیز درمانگاه تخصصی و پانسیون پزشکان انجام خواهد داد.

روزبه رجایی افزود: مجموعه فرمانداری درجهت پاسخگویی به نیازهای بهداشتی و درمانی مردم به ویژه غیرساکنین تلاش های بی وقفه ای انجام می دهد و در جهت نهادینه شدن خدمات پزشکی و نظام سلامت جامعه، همکاری های لازم را به عمل آورده و دانشگاه علوم پزشکی استان را درجهت نیل به اهداف عالی خود همراهی می کند.

0

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa_IRPersian
fa_IRPersian