- Advertisement -

تهیه و توزیع ۵۰ هزار تبلت بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی

image_print

عصر آزادی آنلاین بر اساس گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان، قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بیشتر مدارس جهان، از توزیع ۵۰ هزار تبلت میان دانش آموزان نیازمند کمیته امداد تا پایان مهرماه خبر داد.

غلامعلی ملامهدی اظهار کرد: هم اکنون 12 هزار دانش آموز در استان زیرپوشش این نهاد حمایتی هستند که نیازمند تجهیزات و امکانات الکترونیکی مورد نیاز برای اتصال به سامانه شاد هستند.

وی خاطر نشان کرد: با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت زیر پوشش این نهاد حمایتی از آموزش مجازی با همکاری خیرین، این تبلت‌ها خریداری و در اختیار فرزندان مددجو قرار می‌گیرد.

ملامهدی خاطر نشان کرد: فرزندان مددجویان برای دسترسی به شرایط برابر آموزشی و داشتن امکانات الکترونیکی چشم انتظار کمک‌های خیران هستند.

 وی ضمن تاکید بر ارتقای شاخص‌های آموزشی برای مقابله با فقر، گفت: تهیه تجهیزات الکترونیکی آموزشی از ترک تحصیل دانش‌آموزان زیرپوشش این نهاد جلوگیری می‌کند.

وی با اشاره برگزاری شور عاطفه‌ها به‌صورت غیرحضوری، افزود: به دلیل شرایط کرونایی امسال پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهر برپا نشده و مردم نیک اندیش و خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره گیری کد دستوری #041*8877* از طریق تلفن همراه بصورت ایمن و سریع پرداخت کنند.

0

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa_IRPersian
fa_IRPersian