صداوسیما تاکید کرد: موضع مهمانان برنامه‌های زنده الزاما موضع ما نیست

در پی انتقادهای چند روز اخیر به طرح مطلبی از سوی یکی از مهمانان برنامه‌ای در تلویزیون، روابط عمومی سازمان صداوسیما تلاش کرد بدون نام بردن از فرد خاصی، یادآور شود که موضع کارشناسان این رسانه لزوما موضع صداوسیما نیست.

به گزارش عصرآزادی آنلاین، اگرچه در اطلاعیه منتشرشده توسط روابط عمومی صداوسیما از برنامه و مهمان به‌خصوصی نام برده نشده است، اما با توجه به صحبت‌های اخیر یکی از مهمانان صداوسیما که ایران را متعلق به قشر خاصی از جامعه دانسته بود و بازتاب‌های مختلف و گسترده پیرامون نظر او، روابط عمومی رسانه ملی تلاش کرد به منظور تنویر افکار عمومی اطلاعیه‌ای را صادر کند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

«در پی بازتاب‌های مختلف و گسترده پیرامون نظرات یکی از کارشناسان یکی از برنامه‌های زنده سیما، روابط عمومی رسانه ملی به منظور تنویر افکار عمومی، مجددا اعلام می‌کند در برنامه‌های زنده صداوسیما؛ که جزء لاینفک برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی است، مهمانان بعضا سخنان و نظرات شخصی خود را حتی خارج از موضوع و محورهای تعیین شده برای برنامه اظهار می‌دارند که بدیهی است اظهارات آنان الزاماً موضع رسمی رسانه ملی نیست.

روابط عمومی سازمان صداوسیما با وجود بارها اعلام رسمی و مکرر این موضوع در موارد پیشین، مجددا تاکید می‌کند که مواضع مهمانان و کارشناسان برنامه‌های زنده چه در گذشته و چه در آینده الزاما موضع رسانه ملی نیست.»

منبع/ ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.