ماجراهای حنجره طلا آماده نمایش می شود

عصرآزادی آنلاین/ سرویس فرهنگی:

مجموعه انیمیشن ماجراهای حنجره طلا به تهیه کنندگی امیر مومنی اصل و با کارگردانی محمود صادق ناطری برای کودکان آماده نمایش می شود.

عصرآزادی آنلاین – علیرضا نیاکان؛ مجموعه پویا نمایی ماجراهای حنجره طلا با توجه به آموزه های علم روان شناسی کودک و برخورداری از مفاهیم رشد و تربیت و آموزش و با هدف آشنایی کودکان با موضوعات راستگویی، دروغگویی، محافظت از خود در برابر آسیب های اجتماعی، ارزش نهادن به کانون خانواده، فریب نخوردن از افراد غریبه و تلاش برای حفظ محیط زیست تهیه و تولید شده است.

شخصیت های اصلی مجموعه انیمیشن ماجراهای حنجره طلا را خروس بابا، روباه مکار، مامان مرغی، راسوی دغل باز، کلاغ خوش خبر و جوجه های نازنین تشکیل می دهند که با صدا پیشگی مبینا میردار، امیرحسین سام، آندیا احمدی و الناز اسفندیاری برای گروه کودک آماده نمایش می شود.

در خلاصه داستان ماجراهای حنجره طلا آمده است که؛ در مزرعه باصفایی تمام حیوانات به خوبی و خوشی کنار هم زندگی می کنند و خروس خوش آواز هر روز صبح آواز سر می دهد، تا اینکه روباه مکار وارد مزرعه شده و آرامش مزرعه را بهم می ریزد؛ اما . . . . . . .

مجموعه پویا نمایی ماجراهای حنجره طلا به قلم سعید قنبری نگارش شده و توسط معصومه چگنی و محمود صادق ناطری طراحی و ایده پردازی شده است.

با توجه به اهمیت موضوع مجموعه انیمیشن ماجراهای حنجره طلا برای کودکان؛ تدابیر خاصی جهت نمایش این مجموعه پیش بینی شده تا قشر وسیعی از کودکان بتوانند از تماشای این مجموعه آموزنده و جذاب لذت ببرند.

از عوامل مجموعه پویا نمایی ماجراهای حنجره طلا می توان به این ترتیب نام برد:

طراحی فضا و شخصیت سازی: پریسا اکبری ـ متحرک سازی: سجاد کشاورز ـ رندرینگ: تصویرگران شمال فیلم ـ مشاوران رسانه ای و روابط عمومی: علیرضا نیاکان، سعیده سادات موسوی سالار ـ ضبط ساز: حسین چراغیان ـ نوازنده تمبک: پارسا پورشریف ـ تدوین: محمود صادق ناطری ـ آهنگساز و صداگذار: میلاد نوربخش ـ دستیار کارگردان: رضا مومنی اصل ـ طراح پوستر: مرتضی منصور سمائی ـ مجری پروژه: گروه فیلمسازی نقطه دید ـ سرمایه گذار: محمود صادق ناطری ـ مجری طرح: امیر مومنی اصل ـ مدیر تولید: فرشید مشایخ ـ تدارکات: مجید صادقی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.