- Advertisement -

۱۹۰ برنامه دفاع مقدس در هشترود اجرا می شود

image_print

به گزارش عصر آزادی آنلاین،فرمانده سپاه ناحیه هشترود  روز یکشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری  ۱۵۰ مورد  برنامه‌ دفاع مقدس در حوزه‌ها و پایگاه‌ها و ۴۰ برنامه نیز در دستگاه‌های شهرستانی خبر داد.

سرهنگ امیر شاهمحمدپور افزود: بی شک این دفاع جانانه ملت در برابر تجاوز وحشیانه دشمن، منشاء غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران شد و باعث شد توطئه مشترک دشمنان برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی‌های انقلاب و کشور تبدیل شود.

وی گفت: هشت ساله دفاع ملت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف، همچون نگینی تابناک تا ابد بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان خواهد درخشید.

شاهمحمدپور به برنامه های گرامیداشت دفاع مقدس نیز تشریح کرد: رژه موتوری، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس، پخش زنده بیانات مقام معظم رهبری، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، پیاده روی و کوهپیمایی کادر سپاه و ناجا و رزمندگان، کلنگ زنی مجموعه یادمان شهدای گمنام، غبار روبی مزار شهدای گمنام، یادواره شهدای گمنام، دیدار با امام جمعه شهرستان و ده ها برنامه فرهنگی و هنری در این هفته اجرا می شود.

فرمانده سپاه ناحیه هشترود عنوان کرد: در اجرای برنامه ها، شیوه نامه های بهداشتی با جدیت خاصی رعایت خواهد شد و افراد حاضر در تمام برنامه ها با ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی شرکت خواهند کرد.

0

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa_IRPersian
fa_IRPersian